Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web

de_novinky

Nachrichten

Simatic S7-1500 a TIA portál V13

V červenci 2016 jsme realizovali projekt kompletně vytvořený v TIA portálu V13 – STEP 7 Professional a WinCC Advanced. Pro modernizaci jsme použili novou generaci PLC z řady SIMATIC S7-1500 a HMI SIMATIC Comfort Panel.

Jsme IN

Jsme ekologická firma. Třídíme odpad.

Většina firemních leaderů v oblasti udržitelnosti si již uvědomuje závislost svého podnikání na přírodním bohatství a biodiverzitě, tzv. druhové rozmanitosti života. Stabilní přírodní prostředí souvisí s dostupností zdrojů, jako je voda, zem či energie a je klíčové pro dlouhodobou udržitelnost byznysu i lidské společnosti.

Už i my S7-1200

V červenci 2015 jsme realizovali naši první aplikaci s PLC S7-1200. Není to vlastně už žádná novinka (ten S7-1200) ale my (až na kolegu Martina) nejsme taky žádné novinky. Takže po absolvování nespočet „TIA na dosah“, několika letních akademíí, po zralé úvaze a zjištění, že jiná cesta už není jsme i my do toho praštili. A výsledkem bylo celkem milé překvapení, že to funguje.

Měniče ABB

Od ledna 2012 projektujeme, nastavuje a diagnostikujeme měniče firmy ABB.

Přijetí dalšího zaměstnance

Od září 2011 u nás pracuje Ing. Stanislav Lomič - projekce v prostředí EPLAN, tvorba software PLC a vizualizace.

Der Umzug

Von Mai 2009 funktionieren wir auf der neuen Adresse direkt im Zentrum der Stadt Opava. Die Rechnungsadresse und Sitz der Firma ist auf der alten Adresse geblieben.

Die Makros SIMATIC S7-200

Od června 2009 nabízíme makra komponent SIMATIC S7-200 pro systém EPLAN eletric P8.

EPLAN electric P8

Von April 2008 gestalten wir die technische Dokumentation im System EPLAN electric P8. Das ermöglicht uns flexibel auf die Kundenforderungen reagieren, sowohl in Phase der Projektvorbereitung, als auch bei einer Montage und Inbetriebnahme. Die Schaltungsänderungen sind gleich in der Dokumentation eingetragen und die ist also immer in dem aktuellen Zustand. Resultierende Dokumentation ist nicht nur in fertiggedruckte Form dem Kunden übergeben, aber auch wie PDF Datei. (wunschgemäß ist möglich auch DWG oder DXF beifügen).

Poslední úprava: 2016/09/05 12:22

Nástroje pro stránku