Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


onas

O nás

Společnost drivecont s.r.o. byla založena 3. října 2007 Ing. Šromem Jiřím a Ing. Čechem Pavlem. Oba zakladatelé mají bohaté zkušenosti ze svého předchozího působení v oblasti regulovaných pohonů, řídících systémů, vizualizace a počítačových aplikací v průmyslu. Společnost drivecont s.r.o. spolupracuje s dalšími montážními a strojírenskými firmami tak, aby byla schopna dodat i úplné technologické celky tzv. „na klíč“.

Informace o podnikání

drivecont s.r.o.
Sídlo: Žimrovická 425, 747 41 Hradec nad Moravicí
Vznik společnosti: 03. 10. 2007
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 27814025
DIČ: CZ27814025
Číslo zápisu v OR: Krajský soud v Ostravě/C/52548/03.10.2007

Společnost zajišťuje práce v následujících oblastech:

Regulované pohony

Provádíme aplikace s regulovanými pohony na bázi stejnosměrných a střídavých měničů – navíječky a odvíječky, polohová regulace, pohony technologických linek, servopohony atd.

Měniče Siemens

Aplikujeme celé spektrum stejnosměrných a střídavých měničů s číslicovým řízením – řada Simoreg DC Master, Simovert Masterdrives, Sinamics a Micromaster.

Měniče Control Technique

Aplikace se stejnosměrnými měniči MENTOR II a střídavými měniči UNIDRIVE, aplikace se softwareovým prostředím DPL Toolkit.

Programovatelné automaty

Aplikujeme řízení s programovatelnými automaty firmy SIEMENS v prostředí STEP7 a Microwin. Máme zkušenosti s programovatelnými automaty S7-200, S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500, se kterými jsme schopni dodat rozsáhlé řídící systémy a jejich napojení do nadřazených úrovní řízení.

Vizualizace

Realizujeme jednoduché i rozsáhlé vizualizace technologických procesů se systémy WinCC, Control Web, Java, web pages a jiné.

Software pro PC

Nabízíme tvorbu vizualizací a ostatního SW v prostředí C++ a Java s využitím vazeb na OPC servery, SQL servery, měřicí karty, IO karty, zařízení komunikující prostřednictvím sériových portů RS232, RS485, RS422. Jsme schopni zabezpečit sběr procesních a technologických dat a jejich vyhodnocení, umístění aktuálních dat na www stránky atd.

Komunikace

Nabízíme řešení metalických, optických a bezdrátových komunikací v průmyslovém prostředí. Řešení vzdálených přístupů k různým zařízením. Profinet/Ethernet, Profibus, IO karty, sériové linky a další.

Dodávky a prodej

Dodáváme veškerý sortiment pohonů a automatizace firmy SIEMENS, dodávky a montáž rozvaděčů, ovládacích pultů atd., dodávky elektro „na klíč“.

Projektování

Nabízíme řešení projektů středního rozsahu v prostředí AUTOCAD LT, počínaje rokem 2008 v prostředí EPLAN. Příkladem jsou projekty papírenských strojů, převíječek, technologických linek, přípraven látky v papírenském průmyslu atd.

Řídící činnost

Máme zkušenosti v oblasti inženýringu ,vedení zakázek a vedení montážní skupin. Máme zkušenosti ze zakázek v rusky mluvících zemích – Rusko, Kazachstán, Litva apod.

Jazyková vybavenost

Znalost anglického a ruského jazyka.

onas.txt · Poslední úprava: 2020/04/09 13:08