Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


novinky

Novinky

QElectroTech

Od roku 2022 vytváříme projektovou dokumentaci také v programu QElectroTech, což přináší našim zákazníkům možnost, aby si sami prováděli další změny a úpravy v dokumentaci, v bezplatné verzi programu.

Simatic S7-1500 a TIA portál V13

V červenci 2016 jsme realizovali projekt kompletně vytvořený v TIA portálu V13 – STEP 7 Professional a WinCC Advanced. Pro modernizaci jsme použili novou generaci PLC z řady SIMATIC S7-1500 a HMI SIMATIC Comfort Panel.

Jsme IN

Jsme ekologická firma. Třídíme odpad.

Většina firemních leaderů v oblasti udržitelnosti si již uvědomuje závislost svého podnikání na přírodním bohatství a biodiverzitě, tzv. druhové rozmanitosti života. Stabilní přírodní prostředí souvisí s dostupností zdrojů, jako je voda, zem či energie a je klíčové pro dlouhodobou udržitelnost byznysu i lidské společnosti.

Už i my S7-1200

V červenci 2015 jsme realizovali naši první aplikaci s PLC S7-1200. Není to vlastně už žádná novinka (ten S7-1200) ale my (až na kolegu Martina) nejsme taky žádné novinky. Takže po absolvování nespočet „TIA na dosah“, několika letních akademíí, po zralé úvaze a zjištění, že jiná cesta už není jsme i my do toho praštili. A výsledkem bylo celkem milé překvapení, že to funguje.

Měniče ABB

Od ledna 2012 projektujeme, nastavuje a diagnostikujeme měniče firmy ABB.

Přijetí dalšího zaměstnance

Od září 2011 u nás pracuje Ing. Stanislav Lomič - projekce v prostředí EPLAN, tvorba software PLC a vizualizace.

Stěhování

Od května 2009 působíme na nové adrese přímo v centru Opavy. Fakturační adresa a sídlo firmy zůstalo na adrese staré.

Makra SIMATIC S7-200

Od června 2009 nabízíme makra komponent SIMATIC S7-200 pro systém EPLAN eletric P8.

EPLAN electric P8

Od dubna 2008 vytváříme technickou dokumentaci v systému EPLAN eletric P8. To nám umožňuje flexibilně reagovat na požadavky zákazníků jak ve fázi projektové přípravy tak při montáži a zprovoznění. Změny zapojení jsou hned zanášeny do dokumentace, která je tak neustále v aktuálním stavu. Výsledná dokumentace je zákazníkovi předána nejen v tištěné formě ale také jako soubor PDF. (Případně dle přání zákazníka lze dodat i DWG nebo DXF.)

novinky.txt · Poslední úprava: 2024/07/23 16:08 autor: Pavel Čech