Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web

en_novinky

Novinky

Simatic S7-1500 a TIA portál V13

V červenci 2016 jsme realizovali projekt kompletně vytvořený v TIA portálu V13 – STEP 7 Professional a WinCC Advanced. Pro modernizaci jsme použili novou generaci PLC z řady SIMATIC S7-1500 a HMI SIMATIC Comfort Panel.

Jsme IN

Jsme ekologická firma. Třídíme odpad.

Většina firemních leaderů v oblasti udržitelnosti si již uvědomuje závislost svého podnikání na přírodním bohatství a biodiverzitě, tzv. druhové rozmanitosti života. Stabilní přírodní prostředí souvisí s dostupností zdrojů, jako je voda, zem či energie a je klíčové pro dlouhodobou udržitelnost byznysu i lidské společnosti.

Už i my S7-1200

V červenci 2015 jsme realizovali naši první aplikaci s PLC S7-1200. Není to vlastně už žádná novinka (ten S7-1200) ale my (až na kolegu Martina) nejsme taky žádné novinky. Takže po absolvování nespočet „TIA na dosah“, několika letních akademíí, po zralé úvaze a zjištění, že jiná cesta už není jsme i my do toho praštili. A výsledkem bylo celkem milé překvapení, že to funguje.

Měniče ABB

Od ledna 2012 projektujeme, nastavuje a diagnostikujeme měniče firmy ABB.

Přijetí dalšího zaměstnance

Od září 2011 u nás pracuje Ing. Stanislav Lomič - projekce v prostředí EPLAN, tvorba software PLC a vizualizace.

Stěhování

Od května 2009 působíme na nové adrese přímo v centru Opavy. Fakturační adresa a sídlo firmy zůstalo na adrese staré.

SIMATIC S7-200 macros

From the June of 2009 we offer macros of SIMATIC S7-200 components for EPLAN eletric P8 enviroment.

EPLAN electric P8

From the April of 2008 we create technical documentation in EPLAN eletric P8 enviroment. It makes us possible to flexibly react to customer requirements both in projecting phase and in phase of assembling and opening. Changes of connecting are immediately taken into the documentation, which is actual by this way all the time.Final documentation is delivered to customer not only in printed form, but like a PDF file as well. (Eventually according customer requirement it could be delivered DXF or DWG files).

Poslední úprava: 2016/09/05 09:34

Nástroje pro stránku