Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web

pl_novinky

Aktualności

Simatic S7-1500 a TIA portál V13

V červenci 2016 jsme realizovali projekt kompletně vytvořený v TIA portálu V13 – STEP 7 Professional a WinCC Advanced. Pro modernizaci jsme použili novou generaci PLC z řady SIMATIC S7-1500 a HMI SIMATIC Comfort Panel.

Jsme IN

Jsme ekologická firma. Třídíme odpad.

Většina firemních leaderů v oblasti udržitelnosti si již uvědomuje závislost svého podnikání na přírodním bohatství a biodiverzitě, tzv. druhové rozmanitosti života. Stabilní přírodní prostředí souvisí s dostupností zdrojů, jako je voda, zem či energie a je klíčové pro dlouhodobou udržitelnost byznysu i lidské společnosti.

Už i my S7-1200

V červenci 2015 jsme realizovali naši první aplikaci s PLC S7-1200. Není to vlastně už žádná novinka (ten S7-1200) ale my (až na kolegu Martina) nejsme taky žádné novinky. Takže po absolvování nespočet „TIA na dosah“, několika letních akademíí, po zralé úvaze a zjištění, že jiná cesta už není jsme i my do toho praštili. A výsledkem bylo celkem milé překvapení, že to funguje.

Měniče ABB

Od ledna 2012 projektujeme, nastavuje a diagnostikujeme měniče firmy ABB.

Přijetí dalšího zaměstnance

Od září 2011 u nás pracuje Ing. Stanislav Lomič - projekce v prostředí EPLAN, tvorba software PLC a vizualizace.

Zmiana

Od maja 2009 mamy nowy [[5_kontakty|punkt]] usługowy w centrum Opavy. Adres rozliczeniowy i siedziba pozostała w bez zmian.

Makra SIMATIC S7-200

Od czerwca 2009 oferujemy makra elementom SIMATIC S7-200 dla systemu EPLAN Electric P8.

EPLAN electric P8

Od kwietnia 2008 r. tworzymy dokumentację techniczną w EPLAN Electric P8. To pozwala nam elastycznie reagować na wymagania klientów, zarówno na etapie przygotowania projektu, jak i podczas instalacji i uruchomienia. Wszelkie zmiany obecnie wchodzą do dokumentacji, która jest na bieżąco aktualizowana. Ostateczna dokumentacja jest przekazywana do klienta, nie tylko w formie papierowej, ale także jako plik PDF. (Albo, zgodnie z życzeniem klienta mogą być dostarczone w formacie DWG lub DXF).

Poslední úprava: 2016/09/05 13:31

Nástroje pro stránku